Дякуємо за підписку!
Будемо раді стати вашим провідником до новин та цікавинок в HR
Приєднатися в соцмережах
Ми всі живемо у світі, який щодня випробовує нас на міцність. Для українців війна стала не лише викликом, але й тяжким тягарем, який потребує надлюдських сил, щоб рухатися вперед. Хронічний стрес, тривога, виснаження — це лише частина того, що ми переживаємо.
Саме тому Марія Фабрічева (психотерапевтка, менторка) створила «Методичний посібник: практики саморегуляції», який стане для вас опорою в складні моменти.
У посібнику зібрано різноманітні тести та практики, які ви можете використовувати щодня:✅ Базова теорія про реакції на стрес та ненормальні обставини;✅ Вправи для поліпшення самопочуття під час стресу;✅ Методи для релаксації та зниження тривоги;✅ Методи активації внутрішніх ресурсів;✅ Практики для самоаналізу;✅ Інструменти для аналізу цінностей і рівня внутрішніх ресурсів;✅ Психологічні права та практики для відновлення особистих кордонів.
Посібник доступний у форматі E-book (pdf). Завантажте методичку та поділіться своїми враженнями – ваш відгук може стати мотивацією для інших.
Дбайте про себе, відновлюйте сили та вірте у світле майбутнє. Разом ми подолаємо будь-які виклики!
За даними популярного американського CV-сервісу, більшість кандидатів брешуть на всіх етапах найму:70% працівників хоча б раз прикрашали своє резюме,76% збрехали в супровідному листі,80% зробили це на співбесіді.
Про що брешуть претенденти:✅ Значущість своїх минулих обов'язків.✅ Назва минулого робочого місця та посади.✅ Досвід роботи.✅ Тривалість перебування на попередньому місці роботи.✅ Досягнуті показники (наприклад, % успішних продажів).✅ Цінні навички.✅ Участь у волонтерській діяльності.✅ Вміння працювати з комп'ютерними програмами.✅ Рівень знання мов.
Цікаво, що серед претендентів найчастіше брешуть люди зі ступенем магістра або доктора наук (85%), а найменше це роблять бакалаври та фахівці (63%).
Однак схильні обманювати не тільки претенденти, а й HR-и. Дослідження показало, що серед них близько 40% брешуть кандидатам у процесі найму на роботу: 75% наймачів брешуть на співбесідах, 52% - в описі вакансії, а 24% - у листі з пропозицією про роботу.
Про що брешуть роботодавці:✅ Посадові обов'язки.✅ Розмір з/п.✅ Можливості кар'єрного зростання та професійного розвитку в компанії.✅ Графік роботи.✅ Оформлення за законодавством.✅ Пільги.✅ Фінансовий добробут компанії.
А з якою "цікавою" брехнею стикалися ви?
Отримали професійну цінність від нашого матеріалу?
Підписуйтесь та читайте більше цікавого та корисного про HR та менеджмент
Підписуйтесь та читайте більше цікавого та корисного про HR та менеджмент